Süzen Plastik > Şirket Profili

Plastik enjeksiyon kalıpçılığında 20 yılı aşkın bir tecrübe ve uzmanlığı olan SÜZEN KALIP PLASTİK SAN. 1984 yılında şirketin kurucusu SALİH SÜZEN tarafından o dönemde Türkiye de yeni yeni şekillenmeye başlayan oyuncak iç pazarında yer almasıyla başlamıştır.
O dönem çalışmalarına ilk olarak İstanbul’un Süleymaniye semtinde başlayan SÜZEN KALIP PLASTİK SAN. daha sonra gelişen ve değişen piyasa ve müşterilerinin isteklerine daha iyi cevap verebilme adına şu anda bulunduğu yer olan İstanbul Bayrampaşa da ki yeni binasına taşınmıştır.
SÜZEN KALIP PLASTİK SAN. müşteri odaklı proje geliştirme ve tasarım yeteneğine sahiptir. bunun sonucunda müşterilerinin çözüm ve stratejik ortağı olmuştur.Plastik kalıp tasarım ve üretiminde müşteri memnuniyeti kalite güvencesi güncel bilgi birikimi ve son gelişim seviyesini temsil eden teknolojiden yararlanarak şirketin temel değerlerini oluşturmaktadır.
ISO 9001 belgesine sahip olan firmamız yurt içi ve yurt dışı bir çok plastik kalıp ve enjeksiyon sistemlerinde hizmet vermiştir.artan müşteri memnuniyeti ve müşteri portföyüyle çalışmalarına hızla etmektedir.